ETTEVAATUSABINÕUD GRIPI JA KOROONAVIIRUSE OSAS

MIDA TEEB LINES-THAI SALON GRIPPI JA KOROONAVIIRUSE (COVID-19) LEVIMISE VASTU?

Klientide turvalisus ja heaolu on meie peamine prioriteet. Vaatasime üle oma tavapärased haiguste tõrjeprotsessid ja täiendasime Corona viiruse hiljutiste probleemide osas oma tavasid.

Kõik meie töötajad on koolitatud isikliku hügieeni harjumuste järgimiseks vastavalt terviseameti osakondade sätestatud nõudeid (https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviiruse-haigus-covid-19).
Lisaks rakendasime täiustatud puhastusrežiime (sarnaste viirustega töötavad desinfitseerimisvahendid) ja lisasime teenindusruumisse käte desinfitseerimisvahendeid. Kõik massöörid pesevad juba pärast igat teenust käsi ja desinfitseerivad kõiki materjale.

ETTEVAATUSABINÕUDED KLIENDIDE JAOKS

Source: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus

Palume kogu seltskonda teha koostööd turvalise salongi keskkonna hoidmisel. Palume kõigil, kellel on kerge külmetuse või gripilaadsed sümptomid, jääda haigeks koju, et aidata teisi kaitsta.

LINES-THAI SALON VÕIB LOOBUDA KLIENDI TEENINDAMISEST KUI TAL ON VÄLISED HAIGUSTUNNUSED

Kui teil on mingid haigussümptomid olemas, siis võimalusel püsige kodus kuni olete tervenenud. Kõigi turvalisuse huvides meie töötajad on lubatud loobuda kliendi teenindamisest kui kliendil on nähtavad haigussümptomid. Samuti meie töötajad on juhendatud et kui nendel ise tekivad mis iganes haigussümptomid siis nad peavad jäätma kodus.

Me täname Teid arusaamise ja koostöö eest.
Lines-Thai salong jätkab olukorra jälgimist ja võtab täiendavaid ettevaatusabinõusid, kui need osutuvad vajalikuks klientide ja meie töötajate turvalisuse tagamiseks.